Články

Olomouc – Třinec: Oceláři na Hané zvítězí!
article image

23.10.2014

Extraligoví lídři z Třince se po klopýtnutí se Spartou (1:2) okamžitě vrátili zpět na vítěznou vlnu a proti Pardubicím (5:2) vybojovali už jedenáctou výhru v sezoně! Na ledě Hanáků se neboduje snadno, Oceláři ale nelehký úkol zvládnou.

Vyhráli jedenáct ze čtrnácti zápasů a bez debat si přisvojili první příčku extraligové tabulky. Hokejisté ambiciózního Třince válí, v sedmi říjnových duelech v extralize šestkrát zvítězili, čtyřikrát udrželi čisté konto a inkasovali jen pět branek. Zároveň vstřelili 26 gólů, to jsou famózní čísla! Ojedinělou porážku se Spartou (1:2) napravili v zatím posledním duelu s Pardubicemi, které doma jasně přehráli a zdolali 5:2. Na vítězství se podílelo pět různých střelců a Oceláři tak znovu ukázali, že mají schopné střelce rozložené do všech formací a nespoléhají se jen na jeden hvězdný útok. Zvítězit v Olomouci ale není jednoduchým úkolem, Hanáci na vlastním ledě nehrají vůbec špatně a pravidelně tam bodují, dokonce Vítkovicím před svými fanoušky uštědřili výprask 9:1! Jejich velkou ofenzivní oporou je Erik Hrňa, jenž už si na pažbě udělal osm zářezů a patří mezi nejlepší střelce celé soutěže. Ani jeho přesná muška ale asi nováčkovi k zisku cenného třineckého skalpu nepomůže, rozjetí Oceláři budou znovu úřadovat!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Olomouc - Třinec 2 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip