Články

Olomouc – Sparta: lídr si odveze všechny body
article image

9.11.201

Patnáct let na Hané neprohráli, vedou tabulku a jsou v pohodě. Co více si mohou fotbalisté Sparty před výletem do Olomouce přát? Domácí borci z nich mají v poslední době až přílišný respekt, a tak body poputují opět do Prahy.

Patnáctizápasová série neporazitelnosti fotbalistů Sparty projde další zkouškou v Olomouci, ovšem Letenští drží trumfy v rukou. Na čele tabulky už mají na Plzeň náskok sedmi bodů, v Olomouci vyhráli čtyřikrát za sebou, když v dubnu dokonce během tří dnů 4:2 v poháru a 3:0 v lize. „Kluci to mají v živé paměti, ale teď čekáme hodně houževnatého soupeře,“ řekl kouč Lavička. Domácí si hodně slibují od dočasného návratu Zdeňka Psotky z funkce generálního manažera na trenérskou lavičku. Ten má tým vytáhnout ze sedmého místa k pohárovým příčkám a pokud možno hned utnout nepříznivou sérii pouhých dvou bodů z posledních tří zápasů. Jenže Sigma doma Spartě v lize nedala branku už čtyři roky! Možná se jí to tentokrát povede, ale na body to sotva stačit bude...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Olomouc - Sparta Praha 2 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip