Články

Olomouc – Plzeň: lídr na Hané zvítězí
article image

27.2.201

Viktoriáni v druhé polovině sezony zatím příliš nezáří, potřebná vítězství ale sbírají a drží si tak tříbodový náskok před Spartou na čele tabulky. Olomouc je na tom bídně a postupně se propadla na předposlední příčku, lídra o body neobere.

Západočeši postupně porazili Slovácko 2:1 a Teplice 1:0, o svých výhrách však rozhodli díky skvělým vstupům do zápasů, kdy je Kolář dohromady třemi brankami vždy poslal brzy do vedení. Postupem času však šel jejich výkon pokaždé dolů a po změně stran už nebyli tak dominantní. Na to si budou muset dát na Hané pozor, domácí v novém roce získali jen bod za remízu 2:2 s Bohemians 1905 a v boji o záchranu potřebují každý bod. Po odchodu zkušeného stopera Hubníka zpět do Plzně nehraje obrana Sigmy ideálně a toho budou chtít hosté využít. Jejich kvalita je především směrem dopředu veliká, a pokud zlepší přechodovou fázi do útoku, brzy navážou na skvělé ligové výkony z podzimu. Olomouc bude bojovat, na Plzeň to však stačit nebude!   

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Olomouc - Plzeň 2 1.63

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip