Články

Ol. Lublaň – Trenčín: první poločas branku nepřinese
article image

13.7.201

Souboj slovinského a slovenského šampiona o postup do 3. předkola Ligy mistrů bude pro oba týmy ostrým zahájením sezóny. Opatrnost bude převažovat a na první gól se bude dlouho čekat.

Borci Trenčína potvrdili, že jsou aktuální králi slovenského fotbalu a podruhé v řadě jásali nad titulem. Navíc vyhráli s 12bodovým náskokem a teď by rádi udělali díru i do pohárové Evropy. Loni jim to nevyšlo, když doma prohráli se slavnou Steaou 0:2, a přestože v odvetě v Bukurešti vyhráli 3:2 a v závěru měli dokonce šanci na postupový gól, nakonec vypadli. Tentokrát začínají na hřišti protivníka, což by jejich stylu na rychlé brejky mělo sedět. Je ale jasné, že fotbalisté Lublaně si dají na něco podobného velký pozor. Jejich poslední vystoupení v pohárové Evropě skončilo před třemi roky vyřazením od jiného slovenského celku Žiliny, kterou doma porazili 3:1 a v odvetě 0:2 padli. Z toho je patrné, že doma inkasovaný gól může vše zhatit, proto ani domácí se nikam nepohrnou. Na trefu do sítě si tak fanoušci asi dlouho počkají.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Ol.Lublaň - Trenčín 0 2.04

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip