Články

Oklahoma – San Antonio: v sérii vítězí domácí
article image

30.5.2014

Tradice výher domácích týmů platí ve finálové sérii Západní konference NBA i po pátém mači. San Antonio tak vede 3:2 na zápasy a získalo postupový mečbol. Jenže Thunder jej ve své aréně „dle tradice“ odvrátí.

Můj dům – můj hrad. Toto pořekadlo platí ve finále Západu zatím stoprocentně. A navíc San Antonio Spurs i Oklahoma City Thunder vítězí doma většinou „o parník“. Jen jednou byl ve finálových mačích rozdíl menší než deset bodů. Platilo to i o posledním duelu v San Antoniu, které Spurs vyhráli 117:89, čímž odvrátili hrozbu opakování předloňského krachu, kdy v play off rovněž vedli nad Oklahomou 2:0 na zápasy, ale poté čtyřikrát za sebou prohráli. Tentokrát se po dvou porážkách na hřišti Oklahomy vzpamatovali a na své palubovce jednoznačně zvítězili. Čtvrteční utkání bylo naposledy vyrovnané v druhé čtvrtině za stavu 35:35. V poločase pak už vedli domácí Spurs o deset bodů a v třetí části žádný nápor hostů nepřišel, naopak náskok San Antonia vystoupal až na 94:74. Nejlepšími střelci domácích byli Tim Duncan (22 bodů) a Manu Ginobili (19 bodů). Na straně Oklahomy si nejlépe vedl Kevin Durant (25 bodů).  Série se teď přesouvá do Oklahomy, kde Spurs průměrně prohrávají o 11 bodů a je tedy velká pravděpodobnost, že o postupujícím do finále NBA se rozhodne až v posledním sedmém utkání.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas v zákl. hrací době - Oklahoma - San Antonio 1 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip