Odvážnému štěstí přálo: za tři stovky bral 17.000!

25.3.201

Časté schéma AKO tiketů porušil tipující v pobočce VictoriaTipu v Kraslicích. Vedle osmi tipů s nízkými kurzy na úspěch favoritů se totiž nebál u dvou zápasů Ligy mistrů použít i kurzy 2,69 a 3,33. A ty mu zařídili skvělou výhru!

Na výhradně fotbalovou „akovku“ umístil kraslický tipér zápasy napříč světem i soutěžemi: od jihomarické Copa Libertadores přes českou nejvyšší soutěž až třeba po kvalifikaci ME sedmnáctiletých plejerů. A kurzové rozmezí bylo u osmi mačů opatrné – 1,09 až 1,75. Ale ve dvou utkáních Ligy mistrů šel přeci jen do většího rizika. S kurzem 2,69 věřil, že Atlético Madrid v odvetě osmifinále doma vrátí Leverkusenu porážku 0:1 a do vedení půjde už v prvním poločase. A Mario Suarez mu jeho přání ve 27. minutě svým gólem splnil. Že madridský celek postoupil po výhře 1:0 až po prodloužení a střelbě pokutových kopů, už sázkaře zajímat nemuselo. Vítěze poločasu i zápasu „hrál“ také v duelu Monaka s Arsenalem, kde naopak vsadil dvě dvojky. Hosté totiž doháněli úvodní prohru 1:3, a tak museli „šturmovat“ za smazáním náskoku soupeře už od prvních minut. V 36. se trefil Olivier Giroud, druhý zásah přidal Aaron Ramsey v 79. minutě.

Arsenal sice v závěru zápasu potřebný třetí gól nepřidal, což však na radosti fotbalového experta pranic neubralo. Za tři stovky vsazené na deset fotbalových utkání v celkové kurzu  59,05 totiž vyhrál skvělých 17.715 korun! Nezkusíte si podobný tiket vsadit třeba na blížící se kvalifikaci fotbalového ME ještě dnes?