Články

Odd – Dortmund: domácí se neprosadí
article image

20.8.201

Nový trenér Thomas Tuchel si začátek dortmundského angažmá jistě pořádně užívá. Jeho svěřenci totiž jen vítězí a nic na tom nezmění ani úvodní duel 4. předkola Evropské ligy na hřišti norského Odd Grenland!

Někdejší kouč Mohuče převzal ve vestfálském týmu trenérské otěže po vychvalovaném a úspěšném Jürgenu Kloppovi. A do nového angažmá si nemohl přát lepší start – Borussia si v 3. předkole Evropské ligy poradila s rakouským Wolfsbergerem (0:1, 0:5) a následně rozehrála bundesligu demolicí loni třetího M’gladbachu 4:0! Opory jako Reus, Kagawa, Mkhitaryan, Hummels či Aubameyang přes léto v Dortmundu zůstaly a na jejich zažité souhře Tuchel staví, úvodní výhry navíc přinesly do týmu pohodu a to se na následujících výkonech Borussie jistě pozitivně projeví. Norský Odd si v předkolech postupně poradil s Šeriffem Tiraspol (3:0, 0:0), Shamrockem (2:0, 2:1) a Elfsborgem (1:2, 2:0), jeho postup přes Dortmund by ale byl senzací. V probíhajícím ročníku norské ligy mu patří pátá příčka, doma se mu ale příliš nedaří (bilance 3-5-2, skóre 17:14). Kombinační a ofenzivní fotbal Dortmundu bude pro domácí příliš, proti silnému soupeři se neprosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Odd Grenland - Dortmund ne 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip