O kolik gólů uteče Ronaldo zraněnému Messimu?

article image

10.9.2015 Vyrovnané střelecké skóre největších hvězd vzalo za své hned v 1. kole Ligy mistrů. A CR7 má po zranění Messiho skvělou šanci jít do trháku!

Do nového ročníku Champions League šli oba nesmiřitelní rivalové ze stejné startovní pozice 77 vstřelených gólů v hlavní fázi. V průběhu minulé sezóny oba trumfli bývalého krále kanonýrů Španěla Raúla a teď už si to rozdávají jen mezi sebou. Ale teď je Ronaldo ve velké výhodě!

Ronaldo – Messi 3:0

Jak dopadlo jejich měření v úvodním kole: Ronaldo – 3 : Messi – 0!

Cristiano Ronaldo při triumfu Realu 4:0 dokázal nasázet v Madridu hattrick Šachtaru Doněck a po utkání neskrýval radost z rekordního počinu: „Věděl jsem, že by mohl přijít, ale tlak jsem kvůli tomu necítil. Nebudu lhát – samozřejmě mám velkou radost z gólů a rekordů. Jsem hrdý, že jsem v téhle pozici.“

„Bílý balet“ poslal po půlhodině do vedení Karim Benzema a po přestávce po vyloučení hostujícího Tarase Stěpaněnka přišly Ronaldovy velké chvíle. Nejprve proměnil dvě penalty a s jedenácti pokutovými kopy vytvořil další rekord soutěže. Z dorážky pak završil hattrick.

Jeho rival Lionel Messi nedokázal o den později odpovědět ani jednou trefou. Ovšem je nutné připomenout, že Barcelona měla při remíze 1:1 v Římě v týmu AS mnohem těžšího soupeře.

Jak si povedou hvězdní plejeři v dalších kolech? Messi po zranění kolena v utkání s Levante bude mít zřejmě až tříměsíční pauzu, Ronaldo tak může zvýšit svůj náskok už v nejbližším utkání s Malmö!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip