Články

Nymburk – Artland: domácí podruhé vítězně zaberou
article image

12.11.201

Do utkání pátého kola základní skupiny Evropského poháru jde český šampion s jediným cílem vyhrát, stejně jako německý soupeř totiž má na svém kontě jen jednu výhru a tři porážky. A vítězství nechá Nymburk ve hře o postup.

Všechny současné starosti musí Nymburk hodit za hlavu a nepřipustit si, že se momentálně herně trápí a na mezinárodní scéně prohrál už počtvrté za sebou. Naposledy v neděli doma s Lietuvosem Rytas v rámci VTB ligy. Předtím v Eurocupu prohrál všechna tři venkovní utkání s Ostende, Le Mans a Cantú, uspěl jen doma proti Ciboně Záhřeb. Duel s Artlandem je pro Nymburk o to prestižnější, že se stejným soupeřem prohrál v letní přípravě vysoko 63:105, když mu nyní tento těžký debakl oplatí, výrazně si pomůže. Draci z Quakenbrücku v této sezoně bundesligy zatím prohráli jediné z osmi utkání a jsou na třetím místě tabulky. Kádr mají tvořený výhradně z Němců a Američanů. V Eurocupu jsou nejlepšími střelci týmu američtí pivoti Lawrence Hill a Anthony King, kteří dávají v průměru 13 bodů na zápas. Artland si však zakládá zejména na kolektivním výkonu a hned sedm hráčů má průměr přes sedm bodů na zápas. Nymburk odehraje důležitý zápas v pražské Tipsport Areně a měla by mu pomoci i zatím poslední výhra, v domácí lize ji získal v pátek nad Prostějovem v poměru 70:64.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas v zákl. hrací době - Nymburk - Artland 1 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip