Články

NY Rangers – Toronto: Jezdci neklopýtnou
article image

29.10.2015

Jezdci v posledních čtyřech sezonách vždy dokráčeli minimálně do konferenčního semifinále a také letos by měli patřit mezi elitu Východní konference. Naopak Toronto doufalo pod vedením nového kouče ve velký restart, ten se ale nedaří…

Léčba Babcockem zatím nezabrala. Hvězdný kanadský kouč sice srovnal hokejisty nejbohatšího zámořského klubu do latě, výsledky ale nepřichází. Po letním odchodu kanonýra Kessela do Pittsburghu postrádá celek z Toronta, jenž se jenom jednou v posledních deseti letech probojoval do play off, potřebnou palebnou sílu, navíc ani obrana Maple Leafs nefunguje tak, jak by měla. Výsledkem tak je jediná výhra v osmi zápasech a společně s Columbusem poslední místo ve Východní konferenci… To newyorští Rangers si předloni zahráli ve finále NHL o Stanley Cup a loni se pobojovali do konferenčního finále, také letos by měli patřit mezi favority na zisk hokejového grálu. V Madison Square Garden vyhráli čtyři ze šesti duelů, v nichž vstřelili 19 gólů. Tým mají plný zkušených borců, s outsiderem si poradí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - NY Rangers - Toronto 1 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip