Články

NY Rangers – Pittsburgh: vítěze základní části prověří hvězdy Tučňáků
article image

15.4.2015

Získali Presidents' Trophy pro nejlepší tým základní části NHL, jenže na úvod play off čeká hokejisty New Yorku Rangers nabušený tým Pitsburghu na čele s megahvězdami Crosbym a Malkinem. Kdo vstoupí do série lépe?

NY Rangers

+ parádní forma, skvěle poskládaný tým, Lundqvist v bráně

- budou pod tlakem, nevděčná role favorita

Pittsburgh

+ výjimečné individuality, zkušenosti

- kostrbaté výkony, velké trable se zraněními

 

Urazil kapitán Rangers Ryan McDonagh štěstěnu, nebo naopak přivolal vítězné duchy minulosti? O to se pře celé hokejové zámoří. Lídr Jezdců totiž hodil za hlavu babské pověry a sáhl si při přebírání Presidents' Trophy na trofej. Traduje se, že kdo to udělá, nezíská pak slavný Stanley Cup. Jenže před 21 lety spáchal to samé tehdejší kapitán Messier a Rangers pak ceněný grál vyhráli... Letos mají skvěle poskládaný mix mladíků a zkušených borců, hrají nejrychlejší hokej v lize a v bráně čaruje švédský génius Lundqvist. „Jsem neuvěřitelně natěšený,“ hlásil brankář.

Teď bude čelit kouzlům Tučňáků, kteří v závěru základní části hazardovali s postupem a nakonec vyfoukli Bostonu osmé místo až v posledním kole. Pravda, měli velký pech na zranění, která se nevyhnula ani oběma ofenzivním bourákům Crosbymu s Malkinem. Teď ale nastává jejich čas, líté boje play off je vyhecují k ještě lepším výkonům. Dva vzájemné duely v základní části jasně ovládli Rangers 5:0 a 5:2, k tomu přidali jednu výhru 4:3 v prodloužení a jen jednou se v poměru 3:2 na nájezdy radovali Tučňáci. Teď to může vypadat úplně jinak, nicméně v setkání těchto dvou mužstev rozhodně góly budou padat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - NY Rangers - Pittsburgh 5,5 + 2.30
Dá gól (včetně prodloužení) - NYR-Pit: St.Louis M. ano 3.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip