Články

NY Rangers – Philadelphia: Voráček potvrdí formu
article image

18.11.2014

Jezdci se propadli do velkého útlumu, ani Letci na tom ale nejsou nijak skvěle a nebýt rozjetého Jakuba Voráčka, možná by leštili dno Východní konference! Český forvard ale hraje skvěle, do sítě loňského finalisty by se mohl trefit!

Pouze dvě výhry z posledních deseti duelů vytěžili hokejisté New York Rangers, naposledy je vyučila Tampa Bay, která v Madison Square Garden triumfovala jasně 5:1. Finalisté uplynulé sezony se po letní obměně kádru nemohou dostat do formy a dokonce se v tabulce Východní konference pohybují mimo příčky pro play off. A ani na vlastním ledě nepředvádí výkony, jaké jejich fanoušci očekávají, vždyť doma vyhráli jen pět z dvanácti duelů. Proti Philadelphii se pokusí vylepšit si bilanci, ovšem musí výrazně zpevnit obranu (v průměru inkasují 3 góly na utkání) a přidat v útoku, který táhnou v podstatě jen Nash (12+7) a St. Louis (7+7). Ovšem ani Flyers si nemohou výskat, jejich defenzíva je ještě propustnější (3,19 G/Z) a to se promítá do postavení Philadelphie v tabulce, na Rangers ztrácí hosté dva body. V ofenzívě jsou ale Letci nebezpečnější než domácí, což je zásluha především jejich prvního útoku, v němž řádí hlavně Giroux (5+16) a Voráček (7+19). Český forvard se dokonce na dálku přetahuje s hvězdným Sidney Crosbym o pozici lídra produktivity celé NHL! Rodák z Kladna hraje s velkým sebevědomím, jeho rychlost a šikovné ruce dělají obráncům soupeře veliké problémy. Jezdci nemají zrovna nejpevnější defenzívu, Voráček by ji mohl překonat!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - NYR-Phi: Voráček J. ano 2.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip