Články

NY Rangers – Philadelphia: půjde se do prodloužení
article image

19.4.201

Domácí Jezdci v prvním utkání letošního play off přistřihli Letcům křídla a výhrou 4:1 je zbrzdili v rozletu. Také v druhém vzájemném utkání chtějí s velkými rivaly udělat krátký proces, jenže bojovní Flyers nedají svou kůži lacino!

Prokletá Madison Square Garden! To si jistě musí myslet hokejisté Philadelphie, kteří ve slavné newyorské hale prohráli úvodní duel letošního play off 1:4 a v domovském stánku slavných Rangers padli podeváté v řadě! Přitom nezačali špatně a v první třetině se díky trefě MacDonalda ujali vedení, už po třech minutách však bylo zásluhou Zuccarella vyrovnáno. Velká bitva pak pokračovala až do závěrečné dvacetiminutovky, kdy Jezdci dvěma góly v přesilovkách odskočili do dvoubrankového trháku, který čtyři minuty před koncem utkání ještě zvýraznil Hagelin a pohotovou tečí završil na konečných 4:1. V druhém utkání se tak Letci pokusí prokletí prolomit, do New Yorku vyrazili s cílem urvat alespoň jednu výhru. Ztráta druhého utkání by ještě neznamenala žádnou tragédii, za vyrovnaného stavu by se jim ale v nadcházejících domácích zápasech hrálo přeci jen lépe. Musí však zlepšit disciplínu, přesilové hry opět budou rozhodovat! Očekává se totiž znovu vyrovnané utkání, v kterém budou oba soupeři dobře bránit, aby se vyvarovali zbytečných chyb. Tentokrát by se mohlo jít do prodloužení!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - NY Rangers - Philadelphia 0 3.74

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip