Články

NY Rangers – New Jersey: Ďáblové vyhrají i podruhé v sezoně
article image

12.11.201

Pokud chtějí Jágrovi Ďáblové v New Yorku Rangers překvapit, tak nyní k tomu mají ideální příležitost. Po mizerném vstupu do sezony se sbírají, poslední zápasy jim konečně vyšly, navíc v této sezoně velkého rivala už porazili.

Prestižní duel proti sobě svádí dva týmy, které se v posledních dnech vyhouply k dobrým výkonům a hlavně výsledkům, jež je po rozpačitém začátku posunují přece jen nahoru. Zvlášť vydařenou bilanci za sebou mají newyorští Jezdci, kteří z posledních sedmi zápasů hned v šesti vyhráli a v posledních třech dokonce získali maximální počet devíti bodů. Přesto zatím mají v tabulce jen o tři body více než Ďáblové, kteří pomalu procitají z mizerného startu do sezony, z posledních tří duelů vytěžili sedm bodů. Navíc v tom posledním se česká star Jaromír Jágr přehoupla v kanadském bodování přes hranici 1700 bodů a je evidentně při chuti. Vedle bodů na tom jsou oba týmy podobně i ve skóre a dá se čekat vyrovnaný duel, v němž se potřetí na podzim prosadí New Jersey. Vedle výhry v prvním vzájemném soutěžním duelu totiž ovládlo i přípravný duel.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - NY Rangers - New Jersey 2 3.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip