Články

NY Rangers – Montreal: Jezdci podruhé v řadě neprohrají
article image

29.1.201

Rangers se nevyvedl první mač po All Stars Game, když podlehli na půdě newyorského rivala a lídra Východní konference Islanders. Fanoušky v Madison Square Garden si udobří v mači s Canadiens, které naposledy doma zdolali jasně 5:0.

Ofenzivní tahouni Rick Nash (43 bodů), Martin St. Louis (36) i Derick Brassard (35) vyšli na ledě městského rivala naprázdno, a tak museli Jezdci spolknout nepříjemnou porážku 1:4. To hosté z Montrealu si proti Dallasu připsali třetí vítězství v řadě a pojistili si pozice mezi elitou Východu. Čeští forvardi v dresu Canadiens Tomáš Plekanec a Jiří Sekáč se tentokrát neprosadili, ale i tak drží Plekanec druhou příčku v klubové tabulce produktivity. V této sezoně se oba rivalové potkali dvakrát a vždy byl úspěšnější domácí tým. Bude to platit i do třetice, vždyť Rangers si potřebují v klidu držet místo v elitní osmičce a nejsou zvyklí prohrát dvakrát za sebou…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - NY Rangers - Montreal 1 2.18

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip