Články

NY Islanders – Toronto: Tavares rozvlní síť
article image

12.2.201

Krutý sešup tabulkou Východní konference se borcům Toronta nedaří zastavit, jejich defenzíva je jeden velký průchoďák! Toho útočně ladění Ostrované využijí, především jejich kapitán Tavares by měl obranu kanadského týmu větrat!

Po více než solidním vstupu do sezony si na borce kanadského Toronta sedla herní i výsledková krize, která nemá konce. Až do poloviny prosince se Maple Leafs drželi na příčkách pro play off, od porážky s Carolinou 1:4 ale vyhráli jen 4 z 24 utkání a postupně se propadli ke dnu Východní konference. Na osmou příčku momentálně ztrácí propastných 13 bodů a na vyřazovací boje znovu budou muset zapomenout, nic nenasvědčuje tomu, že ve finiši základní části předvedou zázračnou stíhací jízdu, během níž by vysoké manko umazali. V posledním zápase doma podlehli 4:5 newyorským Rangers a znovu předvedli mizerný výkon, především ve vlastní obranné třetině je jejich hra zoufalá, s průměrem 3,06 inkasovaných branek na utkání patří k nejhorším v celé NHL. Ostrované mají jeden z nejúdernějších útoků ligy (3,02 G/Z), který táhnou hlavně parťáci z prvního útoku Tavares (24+27) a Okposo (14+30). Především pohotový zakončovatel kapitán Tavares by měl z mizerné defenzívy Maple Leafs těžit, střelecky se prosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - NYI-Tor: Tavares J. ano 2.40

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip