Články

NY Islanders – Tampa: obrany se budou činit
article image

5.5.2016

Divokou přestřelku v třetím utkání série nakonec v prodloužení ovládli borci Tampy, kteří se tak ujali vedení 2:1 na zápasy. Další výhrou by výrazně nakročili k postupu do konferenčního finále, Ostrované ale nedají svou kůži lacino…

Zatímco v posledních šesti vzájemných zápasech v základní části Lightning jen 2x zvítězili, v play off se jim zatím na neoblíbeného soupeře z New Yorku daří. Po úvodní prohře (3:5) totiž dvakrát vyhráli (4:1, 5:4 PP) a v sérii se ujali nadějného vedení, další triumf by jim na hokejky přihrál několik postupových mečbolů! Naopak Islanders se octili pod tlakem, čtvrté utkání musí bezpodmínečně ovládnout. Zatímco v útoku se jim vcelku daří, v defenzívě jim to nešlape tak, jak by si kouč Capuano představoval – ve třech duelech s Blesky inkasovali dohromady 12 branek! Do klíčové bitvy tak jistě nastoupí zodpovědně a budou poctivě bránit. Hosté se nikam nepoženou, mohou si počkat na chyby domácích. Po předešlé přestřelce tak přijde gólový půst!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - NY Islanders - Tampa Bay 5,5 - 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip