Články

Ny Islanders – San Jose: s góly se nebude šetřit
article image

15.10.2014

Ostrované bývali otloukánky, letos však dělají vše proto, aby je zbytek NHL začal brát vážně! Do nové sezony vstoupili skvěle, třikrát zvítězili a oslnili ofenzivním hokejem. Jejich duel s útočně laděnými Sharks tak bude bavit!

V létě posílili kádr a věří, že napraví loňskou tragickou sezonu a vrátí se do play off. Příchody gólmana Haláka, zkušených beků Boychucka s Leddym a útočníků Grabovského s Kuljominem se zatím ukazují jako dobrý tah, vždyť Islanders zdolali dvakrát Carolinu (5:3, 4:3) a v derby zvítězili na ledě Rangers 6:3. Zatímco hra jejich obrany stále má velké rezervy, Halák zatím chytá velmi dobře a úspěšně hasí chyby spoluhráčů. V ofenzívě Islanders v čele s uzdraveným lídrem Tavaresem je naopak znatelný velký pokrok. S průměrem pěti vstřelených branek na zápas jsou dokonce druhým nejproduktivnějším týmem celé soutěže, z dvanácti přesilovek využili pět a také proti Sharks by se měli být schopni prosadit! Ovšem i hosté odstartovali úspěšně a třikrát vyhráli, ovšem Washington v posledním utkání zdolali 6:5 až v prodloužení. Ačkoliv v prvních dvou duelech udrželi čisté konto, jejich hlavní devízou je útok, jenž se opírá o takové hvězdy jako Thorntona, Pavelskiho, Cotureho či talentovaného Čecha Tomáše Hertla. V nové sezoně jim to znovu skvěle střílí, utkání slibuje solidní přestřelku!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - NY Islanders - San Jose 5,5 + 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip