Články

NY Islanders - NY Rangers: vítěze derby základní hrací doba neurčí
article image

14.1.201

Tak tohle bude opravdová bitva o hokejového krále New Yorku, která nemusí mít v základní hrací době vítěze, oba rivalové na tom totiž jsou zatím v této sezoně až obdivuhodně vyrovnaně.

Počet bodů shodný, byť ve prospěch Rangers mluví alespoň to, že odehráli o jeden zápas méně. Rozdíl ve skóre hodně podobný, třígolová výhoda Jezdců je zanedbatelná, když sice vstřelili o čtyři góly více než rivalové z Islanders, ale také o jeden víc dostali. Když se k tomu přidá údaj, že z posledních sedmi zápasů oba týmy shodně čtyři vyhrály a tři prohrály, tak je těžké hledat favorita. Obtížně se hledá i při pohledu do nedávné historie, za poslední dva roky se oba rivalové utkali desetkrát a jak myslíte, že to dopadlo? Pětkrát slavili Jezdci, pětkrát Ostrované. Navíc v tom jediném letošním došel zápas až do samostatných nájezdů, teprve v nich mělo derby vítěze, radovali se Islanders.

Pravděpodobnost, že podruhé za sebou nebude mít v základní hrací době vítěze, sice není velká, ale proč ne. Vždyť před třemi lety se to oběma týmům podařilo během dvou měsíců hned třikrát. Prodloužení či nájezdy jsou opět na spadnutí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - NY Islanders - NY Rangers 0 3.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip