Články

NY Islanders – NY Rangers: domácí ovládnou i čtvrté derby
article image

15.2.2015

Vyhrají Islanders i čtvrté newyorské derby v této sezóně hokejové NHL? Mají parádní formu, v tabulce jsou výše a navíc jejich soupeř se vrací z únavného tripu po Západě. Domácím hraje vše do karet a znovu zvítězí.

Jsou možná vůbec největší senzací letošního ročníku NHL. Kdysi slavní Ostrované totiž patřili v uplynulé dekádě mezi vůbec nejslabší celky soutěže, do play off nakoukli jen dvakrát a vždy hned bleskově vypadli. O to šokující je letošní změna. Vždyť v necelých třech čtvrtinách soutěže už mají tolik bodů co obvykle za celou základní část! Tým postavený kolem ofenzivní hvězdy kapitána Tavarese udivuje především svojí střeleckou produktivitou, pouze Tampa Bay nastřílela více gólů. Islanders se proto perou o první místo v tabulce Východní konference a fanoušci už sní o tom, že jsou jejich miláčci schopni navázat na čtyři triumfy ze Stanley Cupu v letech 1980-1983. Nicméně ani rivalové z Rangers nemají špatný rok, vždyť jsou v konferenčním pořadí šestí jen o 4 body zpět, navíc mají dva zápasy k dobru. Výhra na Long Islandu by jim otevřela cestu vzhůru. Jenže jejich letošní vzájemná setkání zatím vyznívají jednoznačně pro Islanders, kteří nejprve dvakrát vyhráli v Madison Square Garden 6:3 a 3:0, a poté i doma 4:1. Navíc zrovna drží sérii čtyř výher v řadě a to páté by jim neumělo utéci.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - NY Islanders - NY Rangers 1 2.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip