Články

NY Islanders – New Jersey: Ďáblové ovládnou první třetinu
article image

27.12.2013

Další bitva o New York je tady! Jágrovi Devils zajíždějí na led rivalů z Islanders s domácím zápasem v nohou. I proto vsadí na rychlý start a znovu budou chtít protivníka dostat do úzkých. První třetina bude patřit jim!

Užili si krátkého svátečního volna a teď už zase naskočili do zběsilého kolotoče NHL, letos navíc zhuštěného kvůli olympijské pauze. A je to pořádný fofr! Ďáblové hráli v noci na dnešek na svém ledě s Columbusem a po 20 hodinách je čeká bitva na Long Islandu. Ostrované naposledy šokovali před Štědrým dnem výhrou 3:0 v Detroitu, která jim vlila do žil novou krev a navzdory manku je stále udržela ve hře o play off. Oba týmy se potkají letos už počtvrté, pikantní je, že z výhry se zatím pokaždé radoval hostující tým. Islanders jsou doma druhým nejhorším týmem Východní konference, a Devils dokonce posbírali venku víc bodů než před svým publikem. Otázka je, jak vydrží se silami, každopádně v první třetině jich ještě budou mít dost a využijí tradiční nervozity Ostrovanů před svými fanoušky. A možná se proti oblíbenému protivníkovi letos poprvé trefí i Jágr – jeho krajané Eliáš, Židlický a Olesz to už dokázali...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - NY Islanders - New Jersey 2 3.03

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip