Články

NY Islanders – Colorado: Tavares gólově udeří
article image

29.11.2015

Ostrované se po floridském tripu vrací na vlastní led, kde si to rozdají s Coloradem. Avalanche marně útočí v Západní konferenci na pozice pro play off, sráží je především mizerná obrana. Toho domácí v čele s kapitánem Tavaresem využijí!

Už loni se hokejistům Colorada nedařilo a zůstali bez play off, letos zatím znovu patří mezi nejhorší týmy Západní konference, méně bodů na kontě mají jen Calgary s Edmontonem. Občas sice umí Avalanche překvapit a předvést kvalitní výkony, jako například v polovině listopadu, kdy venku postupně porazili Philadelphii, silný Boston a rozjetý Montreal, většinou se však herně trápí a v defenzívě příliš chybují (průměr 3,04 inkasovaných gólů na zápas). Islanders předvádí v obraně o poznání lepší výkony (2,38 IG/Z), k tomu jsou nebezpeční v útoku a ve Východní konferenci se tak pohybují na příčkách pro play off. Jejich ofenzívu táhne především kapitán John Tavares (11+10), jenž patří mezi desítku nejlepších kanonýrů NHL. Hvězdný Kanaďan se prosazuje při hře v plném počtu hráčů i při přesilových hrách, do sítě Avalanche se ale téměř dva roky netrefil. Nastal čas k nápravě!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - NY Islanders - Colorado 4,5 + 1.60
Dá gól (včetně prodloužení) - NYI-Col: Tavares J. ano 2.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip