Články

NY Islanders – Chicago: Sharp bude při chuti!
article image

2.1.201

Blackhawks letí základní částí jako hladoví dravci, výhra by je posunula do čela celé soutěže. V jejich dresu řádí veterán Sharp, jenž je s 22 přesnými zásahy čtvrtý nejlepší střelec NHL. Obranu domácích by mohl překonat!

Ostrované opět patří mezi nejhorší týmy soutěže. Přitom jejich ofenzivní síla, která se výrazně zkvalitnila příchodem kanonýra Vaneka, není vůbec špatná. Na kontě mají domácí více vstřelených branek než například Rangers, Devils, Flyers, Flames či čtvrtý celek Východní konference Montreal. Ovšem směrem dozadu jsou tragičtí a v průměru inkasují 3,29 gólů na zápas, což je druhá nejhorší bilance ze všech. Krotit rozjeté Blackhawks tak bude děravá defenzíva Islanders jenom s velkými obtížemi, hosté se pyšní suverénně nejproduktivnějším útokem, který táhnou především dva Patrickové – Kane (23+30) a Sharp (22+19). Zkušený veterán Sharp v posledních pěti zápasech šestkrát rozvlnil síť a blýskl se především hattrickem proti Coloradu, v řádění by měl pokračovat i na ledě Islanders.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - NYI-Chi: Sharp P. ano 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip