Články

NY Islanders – Boston: útoky se předvedou!
article image

22.10.2015

Ostrované v úvodu sezony září a patří mezi nejlepší týmy Východní konference. Naopak Bruins pokračují v loňských výkonech a častěji prohrávají, než vítězí. Duel ofenzivně laděných soupeřů bude bohatý na góly!

V kádru mají aktuálně nejproduktivnějšího borce zámořské soutěže Davida Krejčího (4+7), navzdory jeho kouzlům však patří do spodních pater tabulky Východní konference. Bruins stejně jako loni doplácí na mizernou defenzívu, s průměrem 4,33 obdržených gólů na zápas jsou druhým nejhůře bránícím týmem NHL... V útoku se naopak Bruins daří (3,67 G/Z) i díky skvěle fungujícím přesilovkám (úspěšnost 38,1%), na vítězství to však často nestačí, hrubek v obraně je většinou až příliš. Mírný náznak zlepšení však ve výkonech Bostonu nalezneme, bodoval v posledních třech duelech, z nichž dva vyhrál. Také Islanders disponují produktivním útokem (3,50 G/Z), v němž válí Tavares (4+5), Okposo (2+4) či Nelson (2+3), o poznání lépe ale brání a proto vyhráli čtyři ze šesti duelů a jenom jednou vyšli bodově naprázdno. Silný útok Bruins domácí obranu pořádně prověří, očekávám góly!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - NY Islanders - Boston 5,5 + 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip