Články

Novosibirsk – Petrohrad: gólové dostihy diváci neuvidí
article image

8.1.2014

Tři z posledních čtyř zápasů prohrál hvězdný Petrohrad a v Novosibirsku se pokusí z mizérie konečně vybřednout. Jenže domácí nejsou žádná ořezávátka a trápícího se favorita potrápí. Urputný duel mnoho krásy a gólů nenabídne.

Přelom roku nezastihl jednoho z hlavních kandidátů na zisk Gagarinova poháru v příliš dobrém rozpoložení. Ambiciózní mančaft okolo hvězdného kanonýra Kovalčuka v posledních osmi duelech jenom dvakrát zvítězil a na čele Západní konference si nechal uniknout obhájce titulu z moskevského Dynama. Na vině je tragická ofenzíva, která se zřejmě v první polovině sezony pořádně vystřílela a nyní tápe. Mírný záblesk své někdejší kvality ukázali Červenka a spol. v Chabarovsku (6:1), poté ale znovu upadli do střelecké mizérie a v Novokuzněcku se pouze dvakrát prosadili (2:3). Ani na ledě Novosibirsku nejspíše kanonádu nepředvedou, mančaft ze Sibiře je druhým nejlépe bránícím týmem Východní konference a doma v průměru inkasuje méně než 2 branky na zápas (1,95). Žádným velkým ofenzivním arzenálem Novosibirsk nedisponuje, v utkání tak mnoho branek nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Novosibirsk - Petrohrad 4,5 - 2.02

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip