Články

Novokuzněck – Chabarovsk: první třetina nerozhodně
article image

8.9.2013

Bývají to vyrovnané bitvy s málo góly a opatrnými začátky, stejné to bude i teď. V duelu dvou rivalů v hokejové KHL se od počátku rozpoutají defenzivní šachy s minimem příležitostí. Úvodní třetina skončí nerozhodně.

Úvod do nového ročníku měli rozdílný. Zatímco hokejisté Novokuzněcku doma porazili Novosibirsk 3:2, Chabarovsk na svém ledu prohrál s nováčkem z Vladivostoku 3:4 na nájezdy. Na vině byl i fakt, že se gólově neprosadil hvězdný navrátilec Jakub Petružálek, ofenzivní eso Chabarovsku. Teď jede tým do Novokuzněcku, na který mu to loni šlo náramně – z posledních pěti vzájemných zápasů čtyři vyhrál a ve zbylém padl až v prodloužení. Všechna utkání měla jedno společné – opatrnou úvodní třetinu. Aby ne, v sedmi z devíti duelů za poslední dva roky skončila první část plichtou. Připočteme-li k tomu skutečnost, že i v úvodních zápasech sezóny odehráli oba protivníci úvodní třetiny remízou, není co řešit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Novokuzněck - Chabarovsk 0 2.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip