Články

Nová zákonná úprava: regulace sázení od 1. 1. 2017
article image

18.1.201

Od 1. 1. 2017 se změnila regulace sázení v České republice, když zejména nabyl účinnost nový zákon o hazardních hrách, který bezprostředně dopadá na všechny provozovatele kursových sázek v České republice.

Se změnou zákonné úpravy sázení také souvisí omezení hotovostních plateb, kdy na uživatelské konto sázejícího může být vkládáno a z tohoto uživatelského konta vypláceno v hotovosti nejvýše 5.000,- Kč za 24 hodin. Toto omezení se však týká pouze plateb v hotovosti z herního účtu a nevztahuje se na vklady platební kartou, bankovním převodem a jiné bezhotovostní platební metody. Stejně tak se omezení netýká výše sázek v hotovosti na pobočkách Victoria-Tip a neomezuje ani výši výher ze sázek na pobočkách, které mají být v hotovosti vyplaceny.

Ačkoli pro naše registrované sázející nyní nedochází k velkým změnám, bude však třeba doplnit některé chybějící osobní a kontaktní údaje, případně registrovat platební metodu a eventuálně Victoria-Tip předložit doklad totožnosti, a to vše zejména z důvodu zjištění zletilosti sázejícího. O toto bychom si Vás dovolili požádat při Vašich přihlášeních. Noví sázející se pak budou registrovat po zadání nových registračních údajů.

Na pobočkách Victoria-Tip bude po celý rok 2017 možné sázet nadále bez registrace.

Děkujeme za Vaši trpělivost a důvěru.

Váš Victoria-Tip

 

Tiket pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip