Články

Norwich – Manchester Utd.: Reds poletí na vítězné vlně
article image

27.12.2013

Krize je, zdá se, zažehnána. Fotbalisté United vyhráli třikrát za sebou, pokaždé nastříleli tři góly a tabulkou letí vzhůru. V Norwichi loni sice 0:1 prohráli, ale tentokrát si s tápajícím protivníkem poradí a odvezou všechny body.

Mizerný start do sezóny pod vedením nového kouče Moyese fanoušky United rozlítil a dokonce to v jednu chvíli vypadalo, že trenérská židle se pod nástupcem legendárního Alexe Fergusona povážlivě kymácí. Jenže Manchester si nakonec suverénně zajistil postup do play off Ligy mistrů a v Premier League už vyhrál třikrát v řadě. Na sedmém místě ztrácí na pohárové příčky jen tři body a na vedoucí Arsenal 8 bodů, což při vyrovnanosti anglické ligy není nedostižné manko. Nesmí si ale dovolit další průšvihy, jako třeba zaváhat v Norwichi! Před rokem tam Reds padli, od té doby ale protivníka dvakrát za sebou doma potupili 4:0. Taková pohodička to asi tentokrát nebude, nicméně favorit by neměl zaváhat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Norwich - Man.United 2 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip