Články

Norsko – Švédsko: favorit začne zostra
article image

12.5.2014

Švédsko vyrazilo za obhajobou zlata velmi dobře, v derby porazilo Dánsko a v samostatných nájezdech zdolalo český výběr. Jeho další severský protivník ale nehraje špatně a ještě neztratil ani bod, na Tre Kronor ovšem stačit nebude!

V premiérovém utkání na MS v Bělorusku zdolali hokejisté Tre Kronor bez problémů Dánsko 3:0 a za první výhrou nakročili už v první třetině, kterou vyhráli 2:0. V dalším duelu s Českem naopak úvod prospali, když už po osmi vteřinách inkasovali z hole Hertla a úvodní dvacetiminutovku prohráli 1:2. Po gólu Zaťoviče dokonce nabrali dvougólové manko, to však do konce utkání umazali a nakonec zvítězili v nájezdech. Přestože svěřenci zkušeného kouče Pära Mårtse nepředvedli nejlepší výkon a většinu času byli horším týmem, dokázali najít recept na úspěch a ukázali tak svou sílu a taktickou vyspělost. Do utkání s Norskem půjdou hráči Tre Kronor jako velcí favorité na vítězství, i když je znovu nečeká žádná procházka růžovým sadem. Norové nabrali výhrami 3:0 nad Itálií a 4:3 nad Dánskem kopu sebevědomí a budou chtít Švédy pořádně potrápit. To se jim však nepovede, Švédsko už v první třetině předvede svou sílu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Norsko - Švédsko 2 1.61

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip