Články

Norsko – Maďarsko: opatrný začátek
article image

11.11.2015

Startuje baráž o EURO! V Oslu si to rozdají soupeři, kteří neoplývají velkou střeleckou potencí - Norové v deseti duelech skupiny H skórovali 13x, Maďaři ve skupině F rozvlnili síť jenom 10x. Fanoušci uvidí velkou bitvu!

Poslední tři vzájemné zápasy vyhráli Seveřani, to už je však dávná historie, vždyť naposledy se oba týmy střetly téměř přesně před třemi roky v přátelském utkání. Tentokrát bude v sázce o mnoho víc, vítěz udělá velký krok k postupu na evropský šampionát! Výhodu domácího prostředí budou mít Norové, do žádného bezhlavého útočení se ale nepoženou, případný inkasovaný gól by přihrál trumfy maďarskému týmu. Navíc Norové takový styl ani nemají zažitý, spoléhají na důraznou a zodpovědnou defenzívu, z níž vyráží k rychlým kontrům. V pěti domácích duelech v kvalifikační skupině H třikrát udrželi čisté konto a například dokázali vynulovat nebezpečné Chorvatsko (2:0). Ani Maďaři nejsou proslulí velkou ofenzivní sílou a spoléhají na obranu, ve skupině F ale nehráli venku špatně a ve všech pěti duelech mimo svůj stadion dokázali skórovat! Norové je tedy nepodcení, očekávám opatrný duel z obou stran. Především první poločas bude oťukávací, skončí remízou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Norsko - Maďarsko 0 1.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip