Články

Nizozemsko – Maďarsko: s góly se roztrhne pytel
article image

10.10.2013

„Oranje“ si domácí kvalifikační rozlučku jistě pořádně užijí a bavit se budou i diváci na stadionu v Amsterodamu. Jejich miláčci jsou totiž ofenzivním válcem, který drtí vše, co se mu postaví do cesty! Padne hodně gólů.

Co čekat od ofenzivně laděných Nizozemců? Hodně gólů! A co od Nizozemců, kteří mají postup na šampionát již v kapse? Ještě více gólů! Parta kanonýra van Persieho se kvalifikační skupinou D valí zničujícím tempem. Kromě výher poznala jen jednu remízu v Estonsku a v průměru střílí tři branky na zápas. Kromě snajpra Manchesteru United má kouč Van Gaal k dispozici do ofenzívy celou plejádu skvělých borců (Robben, Kuyt, Van de Vaart) a výsledky Nizozemců tomu odpovídají. V domácím prostředí vyhráli všechny čtyři duely s famózním skóre 12:0 a proti Maďarsku chtějí předvést další kanonádu! Jenže hosté nehrají špatně, v tabulce jsou druzí a neskórovali v kvalifikaci pouze jednou. Čtyři góly by v Amsterdamu padnout mohly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Nizozemsko - Maďarsko 3,5 + 2.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip