Články

Nizozemsko – Francie: střelecky se prosadí oba giganti
article image

10.10.201

Kvalifikační souboj gigantů! Oba si dělají ambice na výhru ve skupině a tím přímý postup na mistrovství světa. V atraktivní bitvě by se měly střelecky prosadit oba celky.

Společně se usadili na čele skupiny A s bilancí jedné remízy a jedné výhry. Fotbalisté Nizozemska i Francie naposledy v pátek excelovali výhrami 4:1 nad Běloruskem resp. Bulharskem, a potvrdili, že ofenzíva jim je blízká. Jenže co se týče hry dozadu, mají Francouzi jasně navrch, v posledních letech tápající Holanďané v tomto směru zaostávají. Koneckonců poslední dva vzájemné zápasy Les Bleus v minulých dvou letech vyhráli 2:0 a 3:2. Teď jde sice o důležitou kvalifikaci, kde se přece jen nehraje otevřený a bezstarostný fotbal, nicméně ani to by nemělo zabránit obě celkům hnát se za vstřelením gólů. Na obou stranách jsou výjimeční útoční hráči, a tak se fanoušci mohou těšit na pohledný ofenzivně laděný duel, kde se střelecky prosadí oba soupeři.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Nizozemsko - Francie ano 1.73

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip