Články

Nizozemsko – Francie: souboj gigantů okoření góly
article image

25.3.201

„Oranje“ nezvládli kvalifikaci a na letní EURO do Francie se tak nepodívají. Udobřit si nahněvané fanoušky zkusí v přátelském klání s reprezentanty galského kohouta, kteří naopak budou na domácím šampionátu patřit mezi hlavní favority!

Z deseti kvalifikačních duelů rovnou polovinu prohráli a ve skupině A skončili až za Českou republikou, Islandem a Tureckem na čtvrtém místě, horší byly jen Kazachstán a Lotyšsko… Dříve ofenzivně laděná oranžová mašina v útoku hodně drhla, ještě horší však byla při hře směrem dozadu a celkem 14x inkasovala, pouze ve dvou duelech udržela čisté konto. Výkony předváděli Nizozemci mizerné, hráli bez sebevědomí a týmu chyběli lídři, kteří by jej strhli a dovedli k úspěchu. V přáteláku s Francií ale mohou hrát uvolněněji, to by mělo mít na jejich výkon přeci jen pozitivní vliv. Hosté nehráli od MS 2014 soutěžní zápas, v posledních šesti přátelácích ale pětkrát vyhráli, když zdolali Německo či Portugalsko. Kádr Francie je složený z talentovaného mládí (Pogba, Martial, Coman, Varane) a zkušených borců (Koscielny, Evra, Giroud, Cabaye), nedůslednou defenzívu Nizozemska by měli být schopni překonat. Věřím, že se oba týmy střelecky prosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Nizozemsko - Francie ano 1.88

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip