Články

Nizozemsko – Česko: Oranje hrají o vše!
article image

13.10.201

Domácí rozlučka s úspěšnou kvalifikací o postup na mistrovství Evropy se českým fotbalistům nepovedla, na Letné prohráli s Tureckem 0:2. Reputaci si zkusí vylepšit v Holandsku, které bude v posledním duelu skupiny a bojovat o třetí místo!

Loni brali na světovém šampionátu v Brazílii bronzové medaile, do kvalifikačních bojů nastupovali jako největší favorité na vítězství skupiny A. Jenže fotbalisté Nizozemska hned v prvním utkání podlehli na Letné české reprezentaci 1:2 a od té doby tápou. V devíti zápasech čtyřikrát zvítězili, také ale nasbírali stejný počet proher a před posledním kolem ztrácí dva body na třetí místo, z něhož se postupuje do baráže. Na něm se momentálně zuby nehty drží Turci, kteří v sobotu zvítězili v Praze 2:0 a v posledním utkání doma hostí již postupující Island. A pokud budou bodovat, Nizozemsku by k zisku bronzové pozice nestačila ani výhra nad českým týmem… Kouč Vrba v úterý večer asi znovu pošle do boje pozměněnou sestavu, v níž by měli dostat důvěru někteří borci, kteří toho zatím mnoho neodehráli. Předvedou se v lepším světle než proti Turecku a vybojují na hřišti Tulipánů cennou výhru? Nebudou to mít jednoduché, Nizozemci i přes nevýrazné výkony disponují skvělými individualitami, navíc hrají o vše a jedině vítězství jim může pomoci k účasti v baráži.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Nizozemsko - Česko ne 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip