Články

Nizozemsko – Česko: favorita v úvodu zápasu zaskočí
article image

22.6.2016

Čeští volejbalisté vstoupí zápasem s Nizozemskem do druhého turnaje druhé divize Světové ligy, který odehrají v Bratislavě. Nebudou to mít sice jednoduché, ale favorizované Nizozemce by v úvodu mohli zaskočit.

Hráli sice doma, ale vytěžili z toho jen výhru nad Čínou, s Egyptem a s Kanadou prohráli. Přesto čeští volejbalisté nezanechali v Českých Budějovicích, kde svůj úvodní turnaj sehráli, špatný dojem. Nyní se představí jen o kousek dál v Bratislavě a soupeři vůbec nebudou lehčí, spíše naopak. Vedle domácího Slovenska na ně totiž čekají hned na úvod Nizozemci a pak také Kubánci. S Nizozemci nemá český výběr v poslední době vůbec příznivou bilanci, vždyť s nimi prohrál posledních osm duelů a poslední výhra je stará už čtyři roky. Jenomže Nizozemci už také ve Světové lize klopýtli, když je v zatím jejich posledním vystoupení zaskočili Turci, kteří je smetli výsledkem 3:0. Český výběr sice v posledních vzájemných zápasech vždy tahal za kratší konec, ale většinou nějaký set uhrál. V jeho prospěch by mohl nyní hrát roli moment překvapení na začátku zápasu, kvalitu na to Češi mají, tak proč favoritovi nevzít hned na úvod set?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Nizozemsko - Česko 2 3.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip