Články

Nishikori – Raonic: velká bitva o čtvrtfinále
article image

1.9.2014

Kanaďan Milos Raonic prožívá životní sezonu, v které se probojoval až na šesté místo světového žebříčku! Do US Open nastoupil jako pátý nejvýše nasazený a zatím válí, ovšem rozjetý Japonec Nishikori bude těžkým soupeřem.

Věštili mu velkou budoucnost a Kanaďan Raonic dělá první výrazné kroky k tomu, aby předpovědi odborníků začal naplňovat. K tradičně skvělému servisu přidal výrazně lepší pohyb po kurtu, zlepšil defenzivní hru a často se tlačí do zakončování výměn svým drtivým forhendem, jenž patří k nejlepším na okruhu ATP. A výsledkem je postup na šesté místo světového žebříčku! Také na Grand Slamech se mu začalo více dařit, na nepříliš oblíbeném antukovém French Open si letos vytvořil postupem do čtvrtfinále maximum, to samé se mu podařilo na Wimbledonu, kde dokonce došel až do semifinále a cestou mezi nejlepší čtyřku si poradil mimo jiné právě s Nishikorim. Na US Open se ještě nikdy do čtvrtfinále nepodíval a to nyní chce změnit, z cesty ale musí odklidit maličkého Japonce. Na kurtech ve Flushing Meadows letos zatím ztratil jediný set, v posledním utkání zdolal kousajícího Portoričana Burgose po velké bitvě 7:6, 7:6, 7:6. K vítězství si pomohl 22 esy a dvaapadesáti vítěznými míči a ukázal, že dokáže vítězit, i když se mu v utkání příliš nedaří. Desátý nasazený Nishikori ale nebude snadným protivníkem, na US Open ukazuje formu a třikrát hladce zvítězil. Navíc Raonice letos už porazil v Madridu a bilance vzájemných duelů je mírně nakloněná v jeho prospěch (2-1). K vidění by tak měla být velká bitva, která se asi protáhne na více než tři sety. Pokud však bude Kanaďanovi fungovat servis, měl by se nakonec prostřílet do dalšího kola!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip