Články

Nice – Paris SG: v Nice kanonáda nebude
article image

28.3.201

Na novém stadionu Allianz Riviera se fotbalistům OGC daří, v patnácti zápasech tam inkasovali jen dvanáct gólů. Snadná práce nečeká ani suverénní lídry z PSG, a tak víc než dvě branky k vidění tentokrát nebudou.

Nice skončilo v minulém ročníku Ligue 1 čtvrté, ale v probíhající sezóně patří jen k průměru. Zatímco doma se ziskem 29 bodů z 15 utkání pohybuje hned za elitní čtveřicí PSG, Monaco, St. Etienne a Lille, venku je to bída. Pařížané ligové soutěži kralují ve všech statistikách: tabulku vedou s jasným náskokem deseti bodů a obhajobu titulu tak mají v kapse, vstřelili nejvíc a inkasovali nejméně branek, doma i venku získali nejvíce bodů a Zlatan Ibrahimovič s 25 a Edinson Cavani se 14 góly vládnou tabulce kanonýrů. Favorit zápasu je tak zcela jasný. Domácím může hrát nejvíc do karet fakt, že borci PSG už možná budou mít v hlavách usazeny myšlenky na blížící se úvodní duel čtvrtfinále Ligy mistrů, v němž ve středu v Parc des Princes přivítají Chelsea… V posledních čtyřech utkáních Paris SG padly alespoň tři góly pouze jednou, v šesti duelech Nice se tato hranice nikdy nenaplnila. Maximálně dvougólová by měla být i jediná dnešní předehrávka Ligue 1.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Nice - Paris SG 2,5 - 2.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip