Články

New Jersey – Toronto: Jágrova družina si výhru pohlídá
article image

5.2.2015

Pořád sní o tom, že si zahrají play off. Jenže hokejisté New Jersey se musejí hodně snažit, aby v bitvách o Stanley Cup nechyběli. Porazit doma stejně zoufalé Toronto je povinností a Jágrova družina to nakonec dokáže.

Rozčarování. Takové je rozpoložené Ďáblů z New Jersey i jejich fanoušků v probíhající sezóně NHL. Místo očekávané bitvy o vyřazovací boje, kde bývají se svým defenzivním stylem hodně nepříjemní, se potácejí u dna tabulky Východní konference. Momentálně Devils ztrácejí na poslední osmou postupovou příčku 12 bodů a nezdá se, že by se nadechovali k frontálnímu útoku na lepší pozice. Mužstvo chybuje v defenzivě a je naprosto zoufalé v ofenzívě – soupeři je tradičně přestřílejí, a pokud něco nevymyslí veterán Jágr, je zle. Přesto jsou Ďáblové proti Torontu jasnými favority! Javorové listy mají o bod méně, vyhrály jediný zápas z posledních 14 a v minulých 10 utkáních získaly pouhý bodík – před týdnem právě v Newarku na ledě Devils. Tehdy se 9 minut před koncem ujali hosté vedení, domácí tři minuty před sirénou srovnali na 1:1 a bonusový bod brali v nájezdech. Nájezdy se jely hned ve třech z posledních pěti vzájemných duelů, nicméně tentokrát si to domácí pohlídají už v normální hrací době a malinko zase oživí své sny o play off.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - New Jersey - Toronto 1 2.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip