Články

New Jersey – Toronto: duel půjde do prodloužení
article image

28.1.201

Po krátké pauze spojené s All Star Game půjdou Devils do dalšího pokusu zachránit zdánlivě ztracené play off. Po mizerné sérii vypadli z elitní osmičky také hosté, a tak urputný hokej přinese po 60 minutách hry nerozhodný výsledek.

I bez zdravotně indisponovaného Jaromíra Jágra zvládli Ďáblové třízápasový trip po klubech Západní konference nad očekávání dobře. Vždyť uspěli na ledě silných Los Angeles Kings a San Jose Sharks a padli pouze v Anaheimu u lídra Západu Ducks. Přesto však na postupové příčky ztrácejí hrozivých patnáct bodů, což se zdá být předem prohraný boj. Jenže Devils jsou namlsaní a pokusí se přemoci svoji neschopnost vyhrát víc utkání po sobě. Proti Torontu cítí šanci, Maple Leafs totiž zůstali bez bodu už v šesti duelech (jen Buffalo je se sérií jedenácti porážek v NHL ještě horší), což jim zajistilo sešup z pozic pro play off. Hostující bek Roman Polák a jeho spoluhráči se pokusí vrátit českému „ďábelskému“ kvartetu Jágr – Eliáš – Havlát – Židlický domácí prosincovou porážku 3:5 z jediného vzájemného mače v této sezoně, ale v normální hrací době se jim to nepovede.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - New Jersey - Toronto 0 3.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip