Články

New Jersey – San Jose: půjde se do prodloužení
article image

18.10.201

Parta zkušeného Jaromíra Jágra proti vycházející hvězdě Tomáši Hertlovi. Domácí Devils po skvělém startu zaváhali ve Washingtonu, Sharks hrají třetí mač na tripu a potřetí v řadě se v něm o vítězi v základní hrací době nerozhodne.

Po loňském tragickém startu do sezony zahájili hokejisté New Jersey Devils letošní ročník NHL skvěle, když vyhráli ve Philadelphii, na ledě Panters i v Tampě. Ve všech těchto utkáních se dokázal prosadit nějaký český hokejista, kterých je v sestavě Devils plno: útočníci Jágr, Eliáš, Havlát a bek Židlický. Poprvé se nezapsali do statistik až ve čtvrtém mači, v němž padli 2:6 ve Washingtonu. Nyní se premiérově představí na domácím ledě, ovšem čeká je těžká bitva s nabušenými San Jose Sharks. V jejich barvách září dvacetiletý Tomáš Hertl, který se ve čtyřech úvodních duelech gólově prosadil už dvakrát. Sharks se po vítězství v Los Angeles vydali na východní trip, při němž vytěžili ze tří utkání dvě vítězství (jedno na samostatné nájezdy) a jednu porážku (v noci na pátek rovněž na penalty na Islanders). Který z týmů se vrátí na vítěznou vlnu, se na ledě Devils v základní hrací době nerozhodne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - New Jersey - San Jose 0 3.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip