Články

New Jersey – Philadelphia: góly padat nebudou
article image

6.1.2014

Ďáblové po porážkách od Chicaga a Buffala potřebují zabrat, aby se jim elitní osmička Východní konference ještě více nevzdálila. Do ní už patří Flyers, které Jágr a spol. nyní hostí na vlastním ledě. A jako tradičně mnoho gólů nepadne.

Letci měli opravdu pomalý rozlet do letošního ročníku, v druhé polovině minulého měsíce už ale nabrali dobrou výšku a ve Východní konferenci nenápadně vystoupali na příčky znamenající postup do play off! V posledních jedenácti duelech nebodovali jen v Columbusu a Coloradu, naopak osmkrát triumfovali a na Devils si tak budou věřit. Za jejich zmrtvýchvstáním stojí nejen probuzení klíčových forvardů (Giroux, Voráček, Simmonds), ale hlavně výrazné zlepšení obranné činnosti. Také gólman Mason konečně začal chytat tak, jak se od něho čeká (úspěšnost 92,2%). Devils jsou naopak mimo elitní konferenční osmičku, na Flyers ztrácí čtyři body. V uplynulém duelu překvapivě padli s trápícím se Buffalem 1:2 a fanoušci očekávají nápravu! Jágr a spol. jim většinou servírují gólově dietní duely a utkání s Philadelphií asi nebude jiné. V posledních pěti vzájemných zápaseh Devils a Flyers bylo jenom jednou k vidění pět branek, jinak byly maximem tři zásahy. Tradice bude opět dodržena.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - New Jersey - Philadelphia 5,5 - 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip