Články

New Jersey – NY Rangers: Jágr pokoří Jezdce
article image

21.10.201

Rozjezd do nové sezony měli vskutku ďábelský, premiéra na vlastním ledě se ale borcům Devils nevydařila, nestačili totiž na San Jose. Proti rivalům z Rangers se pokusí o nápravu a roli lídra by měl potvrdit Jaromír Jágr!

Loni na začátku klopýtali, z mizérie nakonec nedokázali vybřednout a zůstali bez play off. Letos si hokejisté New Jersey dali na startu do nového ročníku záležet a vyhráli první tři duely ve Philadelphii, na ledě Floridy i Tampy Bay. Poprvé narazili až ve Washingtonu (2:6) a nezadařilo se jim ani v prvním utkání na domácí půdě, kde podlehli San Jose 2:4. Proti velkým rivalům z New York Rangers tak mají co napravovat! Finalisté loňského ročníku prošli výraznou obměnou kádru a zahájili třemi prohrami v úvodních čtyřech duelech, poté ale přidali a zdolali Carolinu (2:1 v nájezdech) a San Jose (4:0). V přípravě Ďáblům ovšem dvakrát podlehli a svého velkého soka tak jistě nepodcení. Ďáblové ale chtějí fanoušky odčinit za zaváhání se Sharks a na Rangers vletí, letos mají nečekaně produktivní ofenzívu, kterou táhnou nově příchozí kanonýr Cammalleri (5+2), Ryder (1+4) a Hendrique (2+3). Také početná česká kolonie je v jejich dresu vidět, Eliáš, Havlát, Židlický i Jágr už nasbírali shodně po třech bodech. Legendární osmašedesátka zatím jen góly pro spoluhráče připravovala a ještě se netrefila, to by se proti Rangers mohlo změnit! Svého někdejšího zaměstnavatele Jágr pokořil v generálce na novou sezonu při výhře Devils 3:0, věřím, že se znovu prosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - NJe-NYR: Jágr J. ano 3.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip