Články

New Jersey – NY Islanders: unavení Ďáblové padnou
article image

9.1.201

Už nejsou za otloukánky! Hokejisté New York Islanders v letošní sezoně hrají skvěle a atakují čelo Metropolitní divize. Naopak Ďáblové mají suverénně nejstarší tým v NHL a strádají, druhý duel ve dvou dnech nezvládnou!

Na příčky pro play off hledí z uctivé vzdálenosti a téměř nic nenasvědčuje tomu, že by se měli nadechnout ke stíhací jízdě a zaútočit na elitní osmičku Východní konference. Borci New Jersey Devils prožívají další mizernou sezonu a ani výměna trenéra je zatím nevybičovala k nějakým výrazně lepším výkonům, kterými by si frustrované fanoušky alespoň mírně udobřili. Tým okolo Jaromíra Jágra sužuje mizerná produktivita, která je s průměrem 2,14 vstřelených gólů na zápas třetí nejhorší v soutěži. A ani jejich kdysi vyhlášená defenzíva (2,67 G/Z) většinou nepracuje tak, jak by si všichni v klubu přáli. Nedávné výhry nad podobně utrápenými Philadelphií a Buffalem sice potěšily, ve vítězném tažení však musí Devils pokračovat, aby postupně umazávali výraznou ztrátu na pozice, z nichž se postupuje do play off. To však může být problém, do duelu s Islanders nastoupí pouhý den po těžkém utkání na ledě Bostonu (0:3) a nedostatečná regenerace i únavné cestování si na výkonu nejstaršího týmu soutěže jistě vyberou svou daň. To je ostatně v letošní sezoně pravidlem – Ďáblové vyhráli jediný z posledních šesti duelů, do nichž nastupovali s jednodenním odpočinkem. Ostrované mají v kádru spoustu talentovaných borců, hrají rychle, důrazně a ofenzivně (2,92 G/Z), což bude obraně Devils dělat velké problémy.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - New Jersey - NY Islanders 2 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip