Články

New Jersey – Montreal: doma se Ďáblové pomstí
article image

3.12.2013

Brousili si na ně zuby už při pondělním duelu na jejich ledě, ale hokejisté New Jersey nakonec v Montrealu trochu smolně padli. Na svém stadionu si už ale Jágr a spol. cenné body nenechají utéci a protivníka tentokrát přetlačí.

Pomalu se z nich stávají přímí konkurenti o místo v play off. Zatímco Ďáblové jsou aktuálně jediný bod pod hranou elitní osmičky Východní konference, Canadiens se vyhřívají na třetí příčce tabulky. Jenže rozdíl není zdaleka tak velký, v případě výhry domácích by se smrskl na 6 bodů. V montrealském Bell Centre oplývali v pondělí Devils aktivitou, nakonec přestříleli domácí jednoznačně 30:17, ale v koncovce se jim nedařilo. Kladenské parťáky Jágra se Židlickým i jejich spoluhráče Eliáše tak trumfl domácí Plekanec, ale v odvetě v Prudential Center to bude mít složité. Ďáblové mají velkou motivaci, herně jsou na tom dobře a pokud se jim nebude lepit smůla na hokejky, měli by získat vytoužené dva body.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - New Jersey - Montreal 1 2.43

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip