Články

New Jersey – Florida: Jágr a spol. přiživí naději
article image

30.3.2014

Jejich šance už je jen teoretická, ale žije! Hokejisté New Jersey na čele s ikonou Jágrem marně honí elitní osmičku pro play off a teď musejí doma porazit Pantery. Bude to drama s minimem gólů a Ďáblové nakonec vyhrají.

Pět bodů na osmou příčku musejí Devils smazat během posledních osmi kol. A přeskočit přitom alespoň tři protivníky. Je tohle „mission impossible“? „Možná, ale dokud žijeme, musíme po té šanci jít,“ tvrdil útočník Patrik Eliáš. S Jaromírem Jágrem jsou tahouny ofenzívy New Jersey a prokázat by to měli v duelu s Floridou. Panteři jsou na předposlední příčce Východní konference bez nadějí na play off, z posledních šesti zápasů pět prohráli. Jenže pozor: s Ďábly v lednu na jejich ledě padli 1:2 až po brance Marka Židlického v prodloužení, před dvěma týdny pak doma otočili stav 1:3 na 5:3, což byla pro soupeře rána. Mocně motivovaní Jágr a spol. už ale ke každému zápasu teď přistupují jako k boji v play off a výhru vydřou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - New Jersey - Florida 1 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip