Články

New Jersey – Edmonton: Ďáblové konečně zaberou
article image

7.2.201

Pouze v jednom z posledních pěti zápasů vyhráli hokejisté New Jersey Devils a účast v play off se jim tak opět o něco více vzdálila. V souboji s kanadským Edmontonem tak už musí mizérii prolomit, a to se jim po boji podaří!

Dlouhou dobu tragičtí Oilers se na přelomu ledna a února zázračně zvedli, když vyhráli pět ze šesti zápasů. Ani to jim však nepomohlo z posledního místa Západní konference, na kterém se krčí většinu sezony. Jejich výsledkové i herní vzepjetí bylo způsobeno výrazně zlepšenou hrou defenzívy, která pouze jednou inkasovala více než dvě branky – při porážce 0:4 v Bostonu. Do utkání s New Jersey ale Hemský a spol. nastoupí pouhý den po těžkém duelu na ledě newyorských Jezdců (2:1), a to by mohlo mít na jejich výkon negativní vliv. Ďáblové naopak měli čtyři dny na kvalitní trénink, během něhož kouč DeBoer zpřeházel složení jednotlivých útoků. Na to doplatil i veterán Jaromír Jágr, jenž by měl nově nastupovat se Zubrusem a mladíkem Lokotinovem, dřívější centr české osmašedesátky Zajac bude ve druhé formaci s Eliášem a Brunnerem. Tyto změny by mohly ofenzívu Ďáblů pozvednout, Edmonton domácí v důležitém utkání nakonec porazí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - New Jersey - Edmonton 1 1.89

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip