Články

New Jersey – Detroit: gólů bude poskrovnu
article image

10.12.2015

Od Devils se v letošní sezoně mnoho nečekalo, celek z New Jersey se ale překvapivě zapojuje do bojů o play off. Úspěch Ďáblů je založen na zodpovědných výkonech především v defenzívě, přestřelku fanoušci neuvidí.

Kádr Devils prochází velkou přestavbou, navzdory tomu však útočí na nejlepší osmičku Východní konference. New Jersey dle tradice sází na zodpovědnou defenzívu, a ačkoliv se v ní občas objeví okénka, celkově funguje velmi dobře a především její zásluhou se Devils pohybují na hraně postupu do play off. Směrem dopředu už je to v podání Ďáblů horší, s průměrem 2,46 vstřelených gólů na zápas jsou hluboko pod průměrem NHL. Také Red Wings – i díky českému gólmanovi Mrázkovi (úspěšnost zákroků 92,4%) – výtečně brání, do duelu v New Jersey půjdou pouhý den po bitvě se silným Montrealem, což je jistě trochu znevýhodní. Většina zápasů na ledě Devils mnoho gólů nenabízí (11x z patnácti byl under), také venkovní duely Red Wings bývají na góly skoupé (7x z jedenácti under). Bude to v Prudential Center dietní podívaná...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - New Jersey - Detroit 5,5 - 1.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip