Články

New Jersey – Dallas: Devils a Stars to roztočí
article image

23.10.2014

Ďábelská parta Jaromíra Jágra potřebuje po třech porážkách zabrat a zvítězit, aby krátce po začátku sezony nezabředla do výsledkové mizérie. Dallasu se ale daří a nebude snadným protivníkem, fanoušci v Prudential Center uvidí góly!

Nečekaně skvělý vstup do nového ročníku, během něhož vyhráli tři venkovní duely, už je minulostí, Ďáblům se jako mávnutím kouzelného proutku přestalo dařit. Naposledy prohráli 3:4 v prodloužení s newyorskými Rangers a ani na druhý pokus před vlastními fanoušky nezvítězili. Proti Dallasu je zkusí za neúspěchy odčinit, zároveň se chtějí vyhnout už čtvrté porážce v řadě, která by do jejich týmu jistě zasela semínko nervozity. Vždyť to byl právě mizerný start do minulé sezony, během kterého nabrali Ďáblové na konkurenty v boji o postup do vyřazovacích bojů výrazné manko, které nakonec nedokázali umazat a skončili před branami play off. Zatímco loni měli Ďáblové problémy se střílením branek, letos se jim v ofenzívě daří nad očekávání dobře, zrazuje je však jejich dlouholetá doména – důrazná a pečlivá defenzíva, která často chybuje a lacině inkasuje. Toho bude chtít Dallas využít! Stars v létě posílili už tak kvalitní útok o českého hračičku Aleše Hemského a hvězdného centra Jasona Spezzu (1+8), jenž se v novém působišti okamžitě zabydlel a skvěle spolupracuje s tradičními tahouny Tylerem Seguinem (5+5) a Jamie Bennem (4+4). Ani defenzíva ofenzivně laděného Dallasu ale není nejpevnější, duel v Prudential Center by tak měl nezaujaté fanoušky bavit. Čekají se góly!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - New Jersey - Dallas 5,5 + 2.06

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip