Články

New Jersey – Dallas: Ďáblové zastaví sérii neúspěchů
article image

8.1.2014

Devils prohráli třikrát v řadě a účast v play off se jim opět o něco více vzdálila. Ještě ale není nic ztraceno, vždyť základní část vstoupila do své druhé poloviny teprve nedávno. Navíc ani Dallas nezáří, duel utrápených ovládnou domácí!

Oba celky na tom jsou podobně. Třikrát za sebou padly a nutně potřebují zvítězit. Dallas je v našlapané Západní konferenci desátý a na osmý Phoenix už má čtyřbodové manko. Ve Východní konferenci dvanácté Ďábly pak dělí od osmých Capitals body tři. V jejich prvním vzájemném duelu po více než dvou letech tak půjde oběma týmům o hodně! V dresu Stars ještě loni válel Jaromír Jágr, jenž však letošní sezoně táhne Devils a bude mít proti svému bývalému týmu velkou motivaci uspět. V posledním duelu s Philadelphií (2:3 v prodloužení) se sice z vítězství neradoval, jednou ale asistoval a v historických tabulkách bodování se dotáhl na Maria Lemieuxe. Dallasu v posledních zápasech úplně odešla defenzíva (4:6, 1:5, 3:7), na horkém ledě Ďáblů neuspěje.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - New Jersey - Dallas 1 2.38

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip