Články

New Jersey – Carolina: nerozhodná první třetina
article image

27.11.201

Už se zdálo, že se Ďáblům začalo definitivně dařit, ale po třech výhrách opět přišly dvě porážky a vypadnutí z elitní osmičky Východu. V noci si to rozdají s tabulkovým sousedem Carolinou a opatrná 1. třetina přinese remízu.

Jestli se o nějakém týmu NHL nechá přesvědčivě tvrdit, že jej táhnou čeští hokejisté, pak rozhodně o New Jersey. Klubovým statistikám Devils kralují na prvních třech místech Jaromír Jágr (18 bodů že 24 zápasů), obránce (!) Marek Židlický (13/24) a Patrik Eliáš (16/12),  který se vrátil po zranění a při posledních dvou porážkách Devils se San Jose a poté s Winnipegem byl střelcem jediných dvou branek Ďáblů. Ti po tragickém startu nyní balancují na hraně osmičky postupující do play off, na níž se nyní pohybují i hokejisté Hurricanes. Rivalové z Metropolitní divize jedou na led New Jersey povzbuzení vítězstvím 4:1 nad Ottawou, které přišlo po sérii čtyř porážek, když alespoň v předminulém kole bral tým českých útočníků Jiřího Tlustého (6 bodů, 24 zápasů) a Radka Dvořáka (4/19) bod za prohru v nastavení v Torontu. Žádné velké gólové hody se čekat nedají, opatrná první dvacetiminutovka skončí remízou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - New Jersey - Carolina 1 2.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip